מתנות אישיות לחתונה

…"אִישׁ, כְּמַתְּנַת יָדוֹ, כְּבִרְכַּת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֲשֶׁר נָתַן-לָךְ."... דברים טז י"ז

מתנות אישיות לחתונה הן דרך נפלאה לשתף את אורחי החתונה ואירועים משפחתיים בשמחה

מתנות אישיות לחתונה מקבול לתת גם בחתונות וגם באירועים משפחתיים אחרים. במקרים רבים, הענקת מתנות אישיות לכל אורח ואורח אשר משתתף בשמחה, משמש להבעת תודה והערכה על עצם הנוכחות, ההשתתפות באירוע או בחתונה וגם על המתנות לחתונה שהם העניקו לנו.

כפי שאנו מצפים מאורחי השמחה המשפחתית להפגין נדיבות מבורכת כשהם מביאים את מתנתם לזוג. כך גם בעלי השמחה, אמורים לתרגל נדיבות ואם יש לאל ידם, נהוג להגיש לאורחים מתנות אישיות לחתונה.

לבירורים, ייעוץ ובחירת מתנות אישיות לחתונה או האירוע שלכם שיהיו מיוחדות, וישקפו גם את תודתכם לאורחי החתונה או האירוע שלקחו חלק בשמחתכם, התקשרו לטלפון - 052-4734466. נשמח לעמוד לשירותכם.

מתנות אישיות לחתונה

..."וְשׂוֹנֵא מַתָּנֹת יִחְיֶה"...משלי (טו, כז) אבל החלפת מתנות ההדדית זה מקובל

ואף על פי כן אנו יודעים כי הענקת מתנות ההדדית מחזקת ומעמיקה את הקשרים הבין-אישיים בעיקר כאשר מדובר במתנות אישיות אשר מייצגות אירוע ייחודי על ידי סמל, כיתוב או כל סממן אחר.

באתר Wedding-Gift תמצאו מבחר מתנות אישיות לאירועים משפחתיים וחתונות. ניתן לבחור מבין מגוון פריטים, לדוגמא: כיפות רקומות, כיסוי חלה עם שם האורחים, כובעים אופנתיים לנשים, מטפחות ראש או נעלי בית ועליהם רקום שם האורח/ת.

אנו מציעים לכם ומאפשרים לבחור ולהכין לאירוע שלכם מתנה ייחודית שתתאים לאווירה ולאופי האירוע שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מתנות אישיות לאירועים בכל תקציב.

מתנות אישיות לחתונה ואירועים פורמליים במסורת והיום

למסורת של החלפת מתנות כחלק מציון אירוע חשוב בו אנחנו משתתפים שורשים בני אלפי שנים ויותר. מסורות ותרבויות של עמים שונים שמרו על מנהג החלפת מתנות וגם אצלנו השתרש המנהג של החלפת מתנות לא רק באירועים אלה גם בחגי ישראל.

לדוגמא, אצלנו נהוגה החלפת מתנות בפסח או ראש השנה, יש הרואים גם במשלוח מנות לפורים החלפת מתנות המייצגות איחולי ברכה הדדיים. בכל מקרה המתנה מייצגת את רגשי החיבה והרצון להדגיש את הקשר בין מחליפי המתנות.

אצל הנוצרים מקובל להחליף מתנות בחגי ראש השנה הנוצרית והקריסמס. ביחסים דיפלומטיים בין מדינתיים מקובל שמנהיגי מדינות מחליפים ביניהם מתנות בפגישות רשמיות.

מתנות אישיות כאמצעי פרסום ומיתוג

כיום מקובל להניק מתנות למשתתפים בכנסים, הרצאות, ימי עיון, ימי הכשרה, בפתיחת תערוכות ועוד. המתנות במקרים אלה יכולות להיות חומר עיוני ו/או חומר פרסומי ובכל מקרה מטרתו לחזק ולהעמיק את הקשר של המשתתפים אל נושא ההתכנסות ולעיתים אף לנסות ולמכור להם או ליצור קשר תודעתי לנושא ההתכנסות.

דוגמאות למתנות אישיות לחתונה

אצלנו התפתח המנהג של הענקת מתנה אישית לבאים לאירועים וחתונות כדרך להביע תודה והערכה על שכיבדו אותנו, על שהשקיעו מזמנם ועל כך שהשתתפו בשמחתנו.

 - מקובל להכין כיפות רקומות עם שם ותאריך והטבעת ברכה.

 - מטפחת ראש תחרה ורקמת של שמות או מהות האירוע.

 - כיסוי חלה לשבת שעליה רוקמים את שם המשפחה.

 - חולצות עם רקמה מקובל לתת לאורחים הצעירים או השושבינים בחתונות של צעירים.

 - ועוד דוגמאות רבות תמצאו באתר או בחנות בואי כלה.

לבירורים, ייעוץ ובחירת מתנות אישיות לחתונה או האירוע שלכם שיהיו מיוחדות, וישקפו גם את תודתכם לאורחי החתונה או האירוע שלקחו חלק בשמחתכם, התקשרו לטלפון - 052-4734466. נשמח לעמוד לשירותכם.

צריך עזרה?

חיפשת מוצר ולא מצאת? יש לך שאלה? אל תתמהמה, צור איתנו קשר

חיפשת מוצר ולא מצאת? מצאת אבל אתה לא בטוח שזה מה שאתה צריך בדיוק? גם אם לא מצאת את המוצר שאתר אל תתייאש, התקשר אלינו וננסה לעזור ככל שנוכל, מתנות לחתן וכלה זה רק "בבואי כלה".

לחצו כאן לאתר החדש שלנו רקמה בשעה