מתנות לחתונה, מתנה לחתונה

…"קוֹל חָתָן וְקוֹל כַּלָּה קוֹל אֹמְרִים הוֹדוּ אֶת יְהוָה צְבָאוֹת כִּי טוֹב יְהוָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ"... (ירמיהו ל"ג, י"א)
חתונתם של בני הזוג, משמשת הזדמנות נפלאה, להתכנסותם של בני משפחתם, קרובים ורחוקים. כמובן שחבריהם של בני הזוג, כמו גם חבריהם של הורי החתן והכלה יאספו כולם, בערב מיוחד זה לחגוג ולשמוח בשמחתם של החתן והכלה.
נהוג ומקובל להעניק ביום זה מתנות לחתונה. מתנות חתונה בעלות אפיון ייחודי אשר ישמשו גם כמזכרת ליום המיוחד. בימינו כמו גם בזמנים קדומים יותר, מקובל לנסות ולהפוך את המתנות כולן, לאישיות ע"י ציון שמות בעלי השמחה או מיקומה של השמחה, ברקמה או מגוון אפשרויות אחרות.
באתר בואי כלה, תוכלו למצוא מגוון של אפשרויות לבחירתכם, מבין מתנות החתונה בסגנונות ייחודיים לשימושים שונים, פריטים לשימושי יומיום וגם פריטים לשימושים בחג ומועד.


עוגת מגבות חתן כלה

עוגת מגבות חתן כלה

כולל קישוטים ציפורי אהבה + בובות חתן כלה, סט מגבות המורכב מ-6 מגבות, 2 גוף, 2 פנים, 2 ידיים, כולל הרקמה חתן / כלה, סה"כ 290 ש"ח לא כולל משלוח.

שמיכת מזכרת ליום הכלולות

שמיכת מזכרת ליום הכלולות

שמיכה איכותית ליום הכלולות. בתוספת מחיר ניתן לרקום ברכה או שם כמזכרת ליום המרגש ומיוחד זה. צרו קשר להזמנה ובדיקת זמינות צבעים. שתי מידות יחיד - 120 ש"ח, זוגי - 159 ש"ח. במגוון צבעים

שמיכת כלולות מפנקת רקומה

שמיכת כלולות מפנקת רקומה

שמיכה איכותית ומפנקת מאוד. מעניקה תחושת רוגע ונעימות. ניתן לרקום על השמיכה בתוספת תשלום. לבחירתכם זמינה בשתי מידות – יחיד – 120 ₪, זוגי – 159 ₪. צבעים: אדם/לבן, אפור/לבן, כחול /לבן (בדוק אתנו זמינות).

פמוטים קריסטל מהודרים

פמוטים קריסטל מהודרים

פמוטי קריסטל עמודים, כל פמוט נפרד (נמכרים כזוג בלבד), מתנה לחתונה שתלווה את הזוג בימי חג ומועד ובעיקר בבוא שבת. פמוטים מעוטרים שיפארו כל שולחן ערוך לשבת וחג. פמוטים קריסטל יעניקו ליקירייכם חיבור מיידי לקדושת האירוע 120 ₪ בלבד לזוג.

פמוטי שופר מהודרים

פמוטי שופר מהודרים

זוג פמוטי שופר כסופים מהודרים. מעוטרים בתבליטים. ניצבים על בסיס מהודר שחור ומצופה תבליט גם הוא בחלקו העליון. מתנה מהודרת לזוג הצעיר לציון יום הנישואים. 179 ש"ח

פמוטים ידיים ירושלים

פמוטים ידיים ירושלים

..."אם אשכחך ירושלים"... זוג פמוטים בעיצוב מדהים. ידיים האוחזות בתבליט חומות ירושלים ומעליהן תושבות יפהיפיות עשויות תבליט אף הן. מתנה מיוחדת במינה ליום הנישואין. מחיר לזוג - 179 ש"ח.

מלחייה קריסטל

מלחייה קריסטל

מלחייה איכותית מקריסטל לזוג הצעיר, מתנה בעלת עיצוב מהודר המעניקה גוון יוקרתי ומפואר לכל שולחן או ארון וויטרינה של כלי האוכל המהודרים. מלחייה קריסטל או לשימוש יומיומי או במקרים רבים יכולה מלחיית קריסטל לשמש גם כאביזר נוי על השולחן, 85 ₪ בלבד

פמוטים קריסטל

פמוטים קריסטל

זוג פמוטים מהודרים ניצבים על בסיס משותף מעוצב וכורכים בינהם לוח שקוף עליו חרוטה ברכת הדלקת נרות. מתנה מדהימה ומלאת ברכות לאירועים משפחתיים. פמוטים קריסטל ניתן להגיש כמתנה לכבוד כל אחד מחגי ישראל. מתנה מהודרת במחיר 120 ₪ בלבד.

כוס קידוש קריסטל

כוס קידוש קריסטל

כוס מהודרת לקידוש כולל תחתית ועיטורים. מתנה מהודרת שתחבר את האירוע המשמח של יקירייכם לקדושתה וחשיבותה של השבת מלכה. כוס קידוש קריסטל עם פיתוחים המעניקים לכוס מראה יוקרתי במיוחד. כוס+תחתית 120 ₪ בלבד

מתנה לחתונה עוגת מגבות 9 מגבות

מתנה לחתונה עוגת מגבות 9 מגבות

העוגה מורכבת מ-9 מגבות בגדלים שונים. כל המגבות באיכות מעולה ובנוסף ניתן להוסיף לכל מגבת רקמה מהודרת. מתנה לחתן כלה מיוחדת במינה ובעיצוב אישי לכל זוג. המחיר לעוגת מגבות 9 מגבות שונות רק 390 ש״ח  המחיר כולל רקמה שם החתן + שם הכלה + מזל טוב + תאריך

ציפור כסף דקורטיבית

ציפור כסף דקורטיבית

זוג ציפורי כסף לצירוף למתנת החתונה. תוספת דקורטיבית המעניקה לכל מתנה מימד נוסף של ברכה ויופי. ניתן לצרף מספר ציפורים כחלק מאריזת מתנה מפוארת. ציפור כסף דקורטיבית יכולה לשמש גם כמתנה ומזכרת לאורחי האירוע. מחיר ליחידה 10 ש"ח

סט 4 מגבות - זוג יונים

סט 4 מגבות - זוג יונים

סט 2 מגבות גוף + 2 מגבות פנים עטורות ברמה חתן + כלה, כולל עיטורי טבעות, ארוז בעטיפת מתנה כמו שרק אצלנו יודעים לארוז ובנוסף 2 יונים כדי שהחתן והכלה יהיו זוג יונים, סה"כ 4 מגבות + עיטורים + 2 יונים 250 ש"ח בלבד.

צריך עזרה?

חיפשת מוצר ולא מצאת? יש לך שאלה? אל תתמהמה, צור איתנו קשר

חיפשת מוצר ולא מצאת? מצאת אבל אתה לא בטוח שזה מה שאתה צריך בדיוק? גם אם לא מצאת את המוצר שאתר אל תתייאש, התקשר אלינו וננסה לעזור ככל שנוכל, מתנות לחתן וכלה זה רק "בבואי כלה".